Jak pomagamy?

Strona główna > Jak pomagamy?

Jesteśmy organizacją non-profit, która wspiera dobre cele i pozytywne zmiany na terenie Powiatu Kartuskiego

Tworzymy zbiórki

W bezpieczny sposób zbieramy pieniądze na szlachetne cele.

W ramach naszych działań, Fundacja Przepomocni udostępnia narzędzie umożliwiające tworzenie zbiórek online oraz zbieranie pieniędzy na różne cele, takie jak leczenie, schroniska dla zwierząt, pomoc Dbamy o to, aby cały proces zbierania pieniędzy był bezpieczny i transparentny. Po zakończeniu zbiórki, pieniądze przekazywane są bezpośrednio na konto organizacji lub osoby, której dotyczyła zbiórka.

Image
Image

Pomagamy lokalnie

Nasze akcje i projekty prowadzimy na terenie gminy Przodkowo i okolic.

Działamy na rzecz lokalnej społeczności w gminie Przodkowo i okolicach, podejmując wiele działań, które mają na celu poprawę jakości życia mieszkańców. Nasza działalność na rzecz lokalnej społeczności jest bardzo szeroka i różnorodna. Staramy się pomagać na wielu poziomach, poprzez angażowanie się w różne projekty i akcje.

Wspieramy schroniska

Pomagamy zwierzętom poprzez przekazywanie bud, karmy suchej i mokrej itd.

Pomagamy schroniskom dla zwierząt, które zmagają się z różnymi trudnościami poprzez organizowanie zbiórek pieniężnych i żywnościowych. Udzielamy pomoc finansową, edukacyjną oraz zwracamy uwagę na problemy, jakie dotykają schroniska. Staramy się poprawić warunki życia zwierząt i pomóc organizacjom działającym na rzecz zwierząt.Image
Image

Dbamy o środowisko

Promujemy ekologiczny styl życia i dbanie o środowisko naturalne.

Działamy w trosce o środowisko, stawiając sobie za cel ochronę przyrody oraz propagowanie idei ekologicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ochrona środowiska jest jednym z najważniejszych wyzwań, przed jakimi stoi dzisiejszy świat. Zachęcamy do segregowania odpadów, ograniczania zużycia wody, stosowania środków transportu o niskiej emisji oraz do zakupu produktów ekologicznych.

Wesprzyj nas!

Aby móc realizować misję Fundacji i nasze projekty  – potrzebujemy Waszego wsparcia!

Każdy, nawet najmniejszy datek, przyjmiemy z ogromną wdzięcznością i wykorzystamy go na cele statutowe lub projektowe Fundacji. 
 

Przelew tradycyjny

Numer konta:
19 1090 1102 0000 0001 5053 3673

Tytuł wpłaty:
Wspieram Fundację Przepomocni